En toen kwam de zon

Wat een genot.
De zon schijnt, ik kan gewoon op mijn balkon ontbijten, ik ben de komende week vrij én al mijn allerliefsten zijn nu minstens 1x geprikt. Ikzelf mag morgen. Een gevoel van opluchting sijpelt langzaam mijn hoofd in.

Tijdens een heel vroege wandeling zag ik deze twee lieverds hupsen. Saampjes! Ik dacht dat er nog maar eentje was overgebleven in het parkje, maar ze hebben elkaar gelukkig nog.

Ik eet nu zo vaak mogelijk asperges. De rest van het jaar is dat er niet meer bij, dus ik neem het er nu van.

Door allerlei omstandigheden (voornamelijk het WEER!) waren we nu pas bij de kikkers.


Eerst zagen we ze wel maar hoorden nog niks.

Uiteindelijk kregen we toch een klein concert.


Ik word zo blij van dit geluid. Als ik een vijver in mijn balkon kon graven, deed ik het.

Ook nog twee hertjes gezien een paar mooie grote kevers. Die onderste was enorm! Wel twee vingerkootjes.


Vanavond gaan we voor de eerste kadeBBQ van het jaar.
De zon schijnt.

2 Replies to “En toen kwam de zon”

  1. De onderste kever is een meikever. Door het slechte weer in mei zijn ze wat later gekomen.

  2. Die konijntjes, wat schattig en top dat je die foto hebt kunnen maken. Ja heerlijk die zon ik hoop van de week op mijn bankje te kunnen zitten, die is geschilderd maar de verf wil niet uitdrogen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *