Omdat er vrijdagavond nog een feestje op de planning staat, rijden we niet zoals gebruikelijk op donderdagavond al naar Ouddorp. In plaats daarvan word ik vrijdag wakker in mijn eigen bed en doe ik een sportlesje in de werkkamer. Daarna neem ik de tijd om een nieuwe batch granola te maken, volgens recept van Yvette van Boven uit het boek Home Made. Ik ken het recept inmiddels uit mijn hoofd, zo vaak heb ik het al gemaakt.

Gaat mee naar Ouddorp.
Het feestje is in Roaring Twenties stijl. Ik maak van een ketting en een armband een hoofdsieraad en knip mijn pony bij. De hoeveelheid haar die ik kan afknippen zonder dat je echt verschil ziet, blijft me zelf ook verbazen.

Deze schoenen matchen bij mijn outfit, alleen blijkt op de valreep dat mijn rechtervoet ontzettend uit de schoen slipt.
Ik kan er echt niet fatsoenlijk mee lopen, zo blijkt als ik naar de schuur ga om mijn fiets te pakken. Is mijn voet gekrompen of is die schoen gegroeid?

Hoe dan ook, ik heb een snelle oplossing nodig. Ik knip de tenen af van een weessok uit de la en vul daarmee de voorkant van de schoen een beetje op. Ook plak ik mezelf met dubbelzijdig plakband in de schoen, met panty en al (Prima tape, panty ligt inmiddels in de vriezer om de plakresten eraf te krijgen).
De volgende ochtend rijden we zo snel mogelijk naar Ouddorp. Het was een geslaagd feestje en we zijn allebei moe. De zon is ook futloos, maar de regen heeft er zin in. We blijven het grootste deel van de dag binnen. Potje Rummikub, beetje lezen, heerlijke dag.
Zondagochtend piept de zon weer tevoorschijn.

Man, man, man, wat is het vannacht tekeergegaan! We zaten middenin het onweer, de caravan stond gewoon te schudden.
20 mm zegt de meter.

Gelukkig maakt de zon nu weer muziek.
wat een geinige oplossing voor die schoen, hoe kom je erop!
Wat een weekend!